Wypożyczalnia : Schodołazy

Schodołazy (transportery schodowe) służą do transportu po schodach, osób z ograniczoną aktywnością fizyczną lub niepełnosprawnych.

Schodołazy nie są montowane do konkretnych schodów. Dużą popularność zyskują dzięki swojej mobilności – możliwość łatwego złożenia i przewiezienia w dowolne miejsce jest wysoko ceniona przez użytkowników.

To właśnie dzięki schodołazom pokonanie schodów nie musi być już przeszkodą dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.

W codziennym życiu przydatny jest bardzo praktyczny i nowoczesny schodołaz kroczący, który w bezpieczny sposób ułatwia transport osoby na różnej wysokości. Dzięki swoim gabarytom, niskiej wadze, niewielkiemu rozmiarowi – nie zajmuje dużo miejsca. Bez trudu można go przetransportować np. w samochodzie. 

Korzystanie ze schodołazu kroczącego nie jest skomplikowane. Jego obsługa jest intuicyjna i prosta. Schodołaz został bowiem skonstruowany tak, aby nie sprawiać kłopotu osobom, które pomagają niepełnosprawnym w przemieszczaniu się. Urządzenie spełnia również wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Dzięki schodołazowi kroczącemu pokonywanie barier architektonicznych, wąskich przestrzeni małych klatek schodowych, zjazd schodami, wyjście na zewnątrz z kilkupiętrowego budynku będzie o wiele bardziej komfortowe.

X

Twój koszyk

Close