Witamy w Siloe

0

Witamy Was na naszej nowej stronie. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw wyzwaniom zmieniającej się w ostatnich miesiącach bardzo gwałtownie rzeczywistości i dać Wam drodzy pacjenci, klienci i przyjaciele nowe miejsce, w którym moglibyśmy się wirtualnie spotykać. Tym właśnie – wirtualnym miejscem spotkań  dla Nas wszystkich jest nowa strona internetowa Siloe

Jesteśmy szybsi i optymalnie dostosowani do urzadzeń elektronicznych, z których korzystacie. Obojętnie czy używacie smartfona, tabletu, czy laptopa strona nasza otwiera się  szybko, łatwo dostosowuje do rozmiarów Waszych ekranów i zapewnia pełen komfort korzystania z niej. 

Jesteśmy bezpieczniejsi. Stosujemy najnowsze osiągnięcia  w dziedzinie bezpieczeństwa Waszych danych, tak byście mogli bez obaw korzystać z naszej pomocy.

Jesteśmy dostępniejsi. Jeśli macie pytanie, chcecie porozmawiać czy po prostu potrzebujecie pomocy, strona nasza zapewnia  wiele platform kontaktu i gwarantuje  szybką reakcję na Wasze zgłoszenie.

Jesteśmy ergonomiczny. Nasi graficy i programiści tak przygotowali stronę, by była ona zoptymalizowana pod względem  Waszych potrzeb i by nie męczyła oczu. Dzięki nowoczesnym opcjom wyszukiwania, łatwo znajdziecie na new.siloe.pl wszystko czego Wam trzeba.

Jesteśmy profesjonalni. Strona internetowa jest nowa ale buduje ją i pracuje poprzez nią ten sam, sprawdzony od lat i mający ogromne doświadczenie zespół ludzi : lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów, psychologów i doradców medycznych. Możecie nam więc w pełni zaufać.

Jesteśmy na czasie – oferowany przez nas sprzęt medyczny – zarówno w  naszym sklepie, jak i w wypożyczalni spełnia wszelkie atesty i jest najwyższej jakości. Korzystamy tylko z produktów uznanych i renomowanych producentów.

Jesteśmy atrakcyjni cenowo. Nasza oferta,  jest dostosowana do realiów rynku i waszych możliwości finansowych. 

Jesteśmy dla Was. Oferujemy  duży zakres usług  szeroko pojętych usług medycznych. Chcemy byście tutaj znaleźli wszystko  to czego potrzebujecie, by być zdrowym i czuć się dobrze. Na naszej nowej stronie znajdziecie rozbudowane działy : hospicjum, sklep, wypożyczalnia, usługi prywatne ( psychologia, rehabilitacja i opieka ). Jest też zakładka poświęcona Fundacji Siloe i działalności w wolontariacie. I na koniec –  kontakt. Tutaj możemy się spotkać i porozmawiać. 

Serdecznie zapraszamy na www.new.siloe.pl 

X

Twój koszyk

Close